Jdi na obsah Jdi na menu
 


První CW

23. 5. 2008

Hi, tak naše první ClanWar, neboli CW, neboli ligový zápas :-D nedopadl zrovna podle našich představ, protože se soupeř nedostavil na uvedený server United-Games. Podali jsme proto protest v této formě: Ip byla změněna 10 minut před zápasem...Nikdo však nebyl online na undzwei ani na ICQ...čekali jsme dlouhou půlhodinu,nikdo se však nedostavil...Podávám proto protest za nedostavení na zápas s téměř nulovou komunikací..dík... Doufáme, že nám tento protest vyjde a dostanem proto nějaké body do ligy na Undzwei :-)...Naším soupeřem měl být klan funny playeRs.Mapy se měli hrát De_dust2 a De_train, naše sestava: -[KF]- KaRiS ( CL ), -[KF] Alex ( ACL ), -[KF]- FuZeR, -[KF]- Steel, -[KF]- Mistery & -[KF]- ((0-o(AQA)o-0)) Doufáme, že vše dopadne podle našich představ a chtěl bych se za tyto způsobylé potíže omluvit celému klanu KonFliKt...Promiňte hoši, snad už se to nikdy nestane :-(                                                                  

                                                                   Thanks  -[KF]- KaRiS! ( CL )

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Expensive Blood Stress and Basic nature Affliction

(AInfelpapagLal, 28. 7. 2018 10:44)

Pression arterielle est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la prendre facilement de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-30-mg/

ZHUBNI !!!

(Pindour, 23. 7. 2008 12:24)

JO měli by tě rodiče naučit zásady chování a ještě by tě měli poslat do lázní :D

LoL

(KaRiS! ( CL ), 28. 5. 2008 10:55)

Konny, radši už nemluv pls ;)

Klídek

(-=!RHB!=- l@d!k ( CL ), 27. 5. 2008 7:21)

Co tady kecáš zase za kraviny,konnane???Jak můžeš vědět,že nedodal screeny???Debil seš asi ty,protože se neumíš chovat.Měli by tě doma naučit zásady slučnýho chování.Je vidět,že ti to dost chybí.

sddadada

(KONNAN, 26. 5. 2008 18:41)

DEMENCE NEDAL SI SCREEN LOL TY SI DEBIL !!